Marka Kaynakları

Teskale’de Dünya’da olup biten herşey hakkında haberdar olabileceğiniz gibi keyiflide vakit geçireceksiniz.

Türkiye’de ve dünyada ki gündemi takip edin, tartışılan konuları görün.

Image

Marka Yönergeleri

Teskale’yi beğenmenizi istiyoruz ve markamızı doğru şekilde kullanmanızı kolay hale getirmek için çalışıyoruz. Bunun nasıl yapılacağını görmek ve öğrenmek için temel tasarım öğelerimiz hakkındaki bu kısa kılavuza göz gezdirmenizi öneriyoruz.

İndirin

Teskale logosu

Teskale logosunu indirmek mi istiyorsunuz? Yazdırma için çizim dosyaları (.EPS), yayıncılık ve web (.SVG ve .PNG) dosyaları buradan indirilebilir. Doğru kullanım için Marka Yönergelerimizdeki Logo bölümüne göz atabilirsiniz.

İndirin
Image
Image

Sosyal simgeler

Teskale’deki varlığınızı tek başına veya diğer sosyal simgelerle birlikte temsil etmek mi istiyorsunuz? Logomuzun kapsayıcı içermemesi tercih edilse de daire, kare veya yuvarlak köşeli kare kullanım seçeneklerini de bulacaksınız. Daha fazla ayrıntı için Marka Yönergelerimize göz atın.

İndirin

Logo eşleştirme kilitleri

Logo eşleştirme kilitlerini Teskale’de bir hesap ve bir etiketi açıkça göstermek amacıyla kullanıyoruz. Bunları Teskale logolarıyla eşleştirirken logomuzu bir defa, mavi veya beyaz olarak kullandığınızdan emin olun. Ayrıca siyah kullanıcı adı ve etiketle eşleştirmenizi öneririz. Açık alan kurallarımızı gözden geçirin ve metni logo yüksekliğinin %100’üne ölçekleyin. Markanızın tasarım sisteminize ait bir yazı biçimi kullanmanızda bir sorun yoktur. Daha fazla ayrıntı için Marka Yönergelerimize göz atın.

İndirin
Image

Web siteleri için Teskale

Teskale içeriği yayınlıyor musunuz?

Genelde Tees görüntülemek için yerleştirilen içeriklerimizin kullanılmasını tercih etmemize rağmen, belirli biçimler için bir Tees'i özel olarak görüntülemeniz gerekebileceğini anlıyoruz. Bu durumda, Teeslerin farklı biçimlerde nasıl gösterileceğine dair ayrıntılar içeren görüntüleme gereksinimlerimizi takip ettiğinizden lütfen emin olun.
Görüntüleme seçenekleri
Teskale Logo

Bu sitedeki Teskale ticari markalarını ve kaynaklarını kullanarak, Marka Yönergelerimiz dahilindeki Teskale Ticari Marka Yönergelerini, Hizmet Şartlarını ve diğer tüm Teskale kural ve politikalarına uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir sorunuz varsa bize trademarks‎@teskale.com e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.