Şirketimiz

Yetenekli, istikrarlı, özverili, yenilikçi, farklı karakter ve farklı özelliklere sahip çalışanlarımız ile her geçen gün daha iyiye.

Particle element

Hakkımızda

 

Teskale Markası

 

Teskale, İzmir merkezli bir şirkettir.  Köksal Grup Şirketleri ve Mitek Bilgisayar Ltd. Şti. tarafından hayata geçirilmiş olan ortak bir markadır.

Teskale platformunun temeli, 3 rus kökenli yazılım geliştirici tarafından 2013 senesinin şubat ayın’da atılmış olup şirketlerimiz Mitek ve Köksal Grup; 2016 senesinde projenin %70’lik kısmını 2016 senesinin Ekim ayında hakları ile satın almıştır. 2017’nin Ocak ayı itibari ile “Teskale” projelendirilerek geliştirilme sürecine başlanmıştır.
Geliştime aşamasında ki önceliği her zaman kullanıcıların olabildiğince özgür olabilmesi, kullanım kolaylığı ve kullanılabilirlik olmuştur. “Teskale” adı, Sosyal Ağ projemiz için uygun niteliği taşıdığı düşünülerek “Teskale” olmasında karar kılınmıştır. Bu ismin kelime anlamları (bir problemin, sorunun olduğunu, tartışılması, konuşulması gereken konuların olduğunu) ifade etmektedir. Teskale’nin ise genel amacı insanların sorunları, problemleri, konuları, Topluluk Kurallarımıza ve Teskale Kuralları‘na uygun olarak tartışmaları, çözüm üretmeleri, çözüm bulmaları ve seslerini duyurabilmelerini amaçlamıştır. Kısacası, “Düşüncelerinizi özgürleştirin.”

Teskale bir mikroblog sosyal ağ platformudur. 

Hakkımızda

 

Amacımız / Hedefimiz

 

Amacımız, Türkiye’de ki sosyal medya kullanıcılarının yerli platformlara yönelmelerini sağlamak, Türkiye’nin sosyal medya kanallarında ki dışa bağlılığını düşürmek.

Türkiye’de ki üstün yaratıcılığa sahip insanlar, grafik tasarımcılar, yazılım mühendislerimiz ile Türkiye’den çıkan Teskale’nin önce Türkiye içerisinde daha sonra uluslararası pazarda sergilemek ve dünya çapında tanınır hale getirilerek kullanımını arttırmak başlıca amaçlarımızdan ve hedeflerimizden birisi.

Oğuzlar, Mürsel Paşa Bulv./1258 Sok. Klas Han No:16 D:701, 35230 Konak/İzmir

Teskale topluluğuna katılın.

 

Bizi Takip Edin

 

Farkındalık için Teskale

Hayır amaçlı misyonumuz sivil etkileşimi, çalışan gönüllülüğünü, Teskale’nin hizmetlerini daima güçlendireceği gibi, Dünya’da farkındalık yaratmak için de çalışanları ile birlikte el ele vermiştir.

Daha fazla bilgi edin
...

Teskale

@Teskale

Biz bu yolda oldukça ümitliyiz, ya siz ?

#DoluDoluYaşa

Teskale’de ki insanlara hayatı nasıl yaşadığınızı göstermek istemez misiniz ? Hayatı #DoluDoluYaşa

Trend de olan son konular hakkında konuş, yaz, paylaş, takip et ve farkındalık yarat. Teskale’de düşünce özgürlüğün hiç olmadığından daha fazla var.

Teskale'de bizi takip et

Kendinizde ki farklılığın farkına varın

Dünya’nın her yerinden meraklı, azimli, yetenekli ve yaratıcı insanlar ile tanışın, çalışın.

Kariyer olanaklarını keşfedin
...

Teskale Careers

@careers

Türkiye'den selamlar! Seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız.